Kada verta kreiptis į masažuotoją?
Kada verta kreiptis į masažuotoją?
Profesionalus masažo terapeutas kartais gali padaryti stebuklą. Gydomasis masažo poveikis tam tikromis aplinkybėmis turi didesnį poveikį nei vaistai. Geras gydytojas, gali rekomenduoti, kad jo pacientui būtų atliktas masažas kaip alternatyva gydymui vaistais. Deja, dabar dauguma gydytojų nevengia gydymų tradicinėmis priemonėmis – vaistais, o masažą rekomenduojama kaip papildomą priemonę.
Gydomasis masažas – į ką atkreipti dėmesį renkantis masažuotoją?
Jei nuspręsite, kad jums reikalingas masažo procedūrų kursas, tuomet turėtumėte susirasti gerą masažuotoją, savo srities profesionalą. Jeigu masažuotojas yra vidutiniškas, tai masažas tikrai gero rezultato tiek fiziškai, tiek morališkai neduos.
Renkantis masažuotoją daugelis vadovaujasi draugų patarimais, tačiau be gerų rekomendacijų labai svarbi masažuotojo, kuriam pasitikime savo sveikatą, kvalifikacija. Toks rodiklis kaip masažuotojo kvalifikacija yra gana svarbus kriterijus, nes tam tikros kvalifikacijos priskyrimas specialistui vyksta pagal išlaikytus tam tikrus kursus.
Masažo nauda žmogui
Masažas rekomenduojamas ne tik sergant tam tikromis raumenų ir kaulų sistemos ligomis, jis bus naudingas visiems, kurie yra susiję su sunkiu darbu, patiria nervinę įtampą ir stresines situacijas. Be gydomojo poveikio, masažas naudojamas kaip puiki kosmetikos priemonė. Odos senėjimas, celiulitas, raumenų suglebimas ir kitos panašios problemos pašalinamos specialiomis masažo technikomis ir procedūromis.
Masažas turi tam tikrą psichologinį poveikį žmogui. Malonumo jausmas lydi kiekvieną masažo procedūrą, žmogus atitrūksta nuo problemų, rūpesčių, darbų. Masažas puikiai susidoroja su depresinėmis sąlygomis ir yra puiki alternatyva antidepresantams. Specialios antistresinio masažo technikos padeda atsikratyti lėtinio nuovargio, sustiprina imuninę sistemą, normalizuoja miegą.
Šiandien plačiai paplito daugybė masažo technikų, kurių pagalba pasiekiamas maksimalus kūno atsipalaidavimas. Nuolatinė nervinė įtampa sukelia ne tik nuovargį, depresiją, irzlumą, nemigą, bet gali išprovokuoti įvairias ligas, net vėžį. Todėl masažas, šiuolaikinėmis mūsų gyvenimo sąlygomis, vaidina svarbų vaidmenį ne tik gydant, bet ir užkertant kelią daugeliui ligų, ne tik kūno, bet ir sielos.